Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

MUDr. Irena Procházková

Aplikace kožních implantátů, botulotoxinu, plazmová operace

MUDr. Irena PROCHÁZKOVÁ

 

Nestátní zdravotnické zařízení

 

Aplikace kožních implantátů – výplňových materiálů JUVÉDERM VOLUMA a RESTYLANE

  • výplň vrásek
  • výplň rtů
  • modelace obličeje a hydratace
  • nahrazení ztraceného objemu

Pokud chcete vyplnit vrásky a obnovit plnost Vašich rtů, lící, nosu či brady – výplňové materiály jsou správnou volbou. Výplně dokáží upravit nesouměrnost a obnovit kontury obličeje. Kyselina hyaluronová se vyskytuje v našem těle zcela přirozeně a má mnoho funkcí, jednou z nich je hydratace pleti. V přirozené formě působí kyselina hyaluronová jen několik dní, ale díky její stabilizaci bylo dosaženo dlouhotrvajících účinků. Jedná se o bezpečné produkty, které jsou tělem dobře přijmány a mají dlouhodobý estetický efekt.   Při bezplatné konzultaci Vám lékař vybere vhodný typ výplňového materiálu. Všechny výplňové materiály jsou dostupné s Lidocainem, lokálním anestetikem pro eliminaci bolesti.   

Aplikace botulotoxinu

  • odstranění mimických vrásek
  • odstranění nadměrného pocení

Botulotoxin je roztok obsahující látku Botulotoxin v lékové podobě. V estetické dermatologii se používá ve velmi nízkých dávkách pro odstraňování mimických vrásek a nadměrného pocení. Botulotoxin dočasně zabrání mimickému svalu ve smršťování. Sval není schopen pohybu a nevytváří vrásku, pleť se vypne. Výsledný efekt není trvalý a každý má možnost se rozhodnout zda mu tato metoda vyhovuje a zda v ní bude chtít pokračovat. Látka se aplikuje tenkou jehličkou ve velmi nízkých dávkách do ošetřované oblasti.

Účinek nastupuje obvykle během jednoho až dvou týdnů a trvá 3 – 6 měsíců. Postupně odeznívá a aplikaci je vhodné zopakovat.

Po delší době nečinnosti svalu si klient odvykne určitému typu mimiky např. zbaví se zlozvyku mít podmračené čelo. Při opakování léčby již nedochází k návratu funkce svalu v původní míře, a ten postupně přestane vytvářet nežádoucí vrásku. Opakováním zákroku se podstatně prodlužuje délka žádaného efetku.

PLAZMOVÁ OPERACE – regenerace hlubších vrstev pokožky

Ošetření je prováděné přístrojem Portrait Plasma firmy Rhytec

Plazma je čtvrté skupenství hmoty, v němž se elektrony oddělují od atomů za vzniku ionizovaného plynu. Plazma o vysoké teplotě samo o sobě vyvolává tvorbu nového kolagenu a elastnových vláken, dále liftingový efekt, vyrovnání vrásek a zjemnění kožního povrchu. Výborně působí na rozšířené póry a povadlé kontury obličeje. Tato technologie může být aplikována s použitím různé energie pro různou hloubku účinku, od povrchových epidermálních až po zahřátí hlubokých struktur. Lze ošetřovat partie okolo úst, očí, tváře, čelo – lokálně, nebo i celý obličej, dekolt, krk a hřbety rukou.

Před zákrokem je ošetřovaná partie znecitlivěna krémem Emla.

Rekonvalescence po ošetření může trvat až 9 dní.

Po ošetření je třeba vyvarovat se pobytu na slunci.

Přístroj určený k plazmové operaci
Přístroj určený k plazmové operaci